Články na téma Tiskové zprávy

  • <<
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • >>
  • Zobrazeno 69 článků. Stránka 5 z 7.

Poslední aktualizace download sekce

19.12.2006 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

Takže letos už naposled, aby se neřeklo, že když tu příští týden nebude nic vycházet, že jsme Vás nechali zcela na holičkách. Nenechali, máme pro Vás další aktualizaci download sekce a to opravdu velmi zajímavou.

A-Tools, architektonické nástroje pro každého

18.12.2006 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 2

Všechno to začalo nevinným rozhovorem na téma krychle v CINEMĚ 4D a systém jejího zadávání. No všichni to známe, definuje se středová pozice a „poloměry“, tedy poloviční velikosti stran. Je jednoznačně pravdou, že uvedený systém není vždy zcela optimální a to zejména u architektonických scén.

Adobe dnes uvolní beta verzi Photoshopu CS3

15.12.2006 · Autor: Redakce Redakce · Počet komentářů: 1

Firma Adobe na dnešní den nachystala uvolnění beta verze programu Adobe Photoshop CS3, který přijde na trh v roce 2007. Zákazníci tak dostanou jedinečnou možnost otestovat nové funkce produktu. K dispozici bude také verze optimalizovaná pro počítače Apple s procesrory intel.

Studentské licence produktů firem MAXON a Adobe jsou tu !

12.12.2006 · Autor: Redakce Redakce · Přidat komentář

Podobně jako u předchozích verzí CINEMY 4D se nám i nyní podařilo s firmou MAXON dojednat dodávky speciálně slevněných studentských licencí ! Navíc si za příznivou cenu můžete objednat rovnou celý Studio Bundle. A aby nebylo dobrým zprávám konec, začala studentské licence vybraných produktů nabízet i firma Adobe.

První vlaštovka podzim nedělá, sada video návodů pro CINEMA 4D day

30.10.2006 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 10

Připravili jsme první sadu vidotutoriálů, které jsou zaměřené jen na jedno téma. A to na téma osvětlení exteriéru. Pravda, ne příliš reálného (spíše fantasy), ale obecný postup by mohl být prospěšný poměrně širokému spektru uživatelů.

CINEMA 4D Day trochu jinak

25.10.2006 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 2

Takže se nám blíží další ročník naší akce. Snad se to pomalu stává pravidlem, no příští rok uvidíme. Přesto již druhý ročník se rozrostl o další den a také množství dat, které chceme předvést. A proč to všechno, to si právě rozvedeme…

Chytil jsem tááákovouhle rybu, no vážně!

25.7.2006 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 2

Jsou lidé, kteří mají potíže s určováním správných rozměrů. Pravda, někdy za to nemohou, to zvláště když jim jejich blízcí stále lžou o věcech podstatných. A jsou zase jiní, kteří již z podstaty věci potřebují někdy určit ten správný rozměr. Tak pro ty máme řešení. Kótovací nástroj QuickDimension od Franka Willeka.

Cinema 4D R9.6, velká letní akce: plné verze R9.6 za 13.300 Kč, upgrady z CE+6 za 10.491 Kč!

10.7.2006 · Autor: Stanislav Szkandera · Počet komentářů: 3

Společnost Maxon připravila speciální letní akci pro uživatele starších verzí Cinema 4D CE6 a Cinema 4D CE+6 . Akce mohou ale využít i nový zákazníci, kteří Cinemu zatím nevlastní, ale o její koupi již uvažují.

Dosch 3D Cars 2006

5.6.2006 · Autor: Redakce Redakce · Přidat komentář

Firma Dosch Design uvedla na trh několik nových kolekcí 3D modelů. Dnes si představíme první novinku, Cars 2006. Již podle názvu je patrné, že se budeme zabývat modely osobních automobilů. A také Vám nabídneme jeden model automobilu z kolekce Cars 2005 zdarma ke stažení!

A přivezli banány? No jen malé, velké jsou na cestě

18.5.2006 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

Asi takhle bychom mohli začít. Jak totiž za ta léta známe Maxon, tak jistě něco chystá a tohle tedy bude jen svačinka. Sem tam docela příjemná, ale přeci jen je to závdavek. Tedy alespoň doufám a těším se, že ani tentokráte nebudu zklamaný. Věřím, že tohle je jen nadechnutí na velký skok. Zatím si tedy vystačíme s tím, co máme, dámy a pánové, CINEMA 4D R 9.6.

Přihlášení uživatele