Články na téma Tiskové zprávy

 • <<
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • >>
 • Zobrazeno 72 článků. Stránka 5 z 8.

Adobe uvádí Creative Suite CS3

26.3.2007 · Autor: Obchodní oddělení · Počet komentářů: 4

Společnost Adobe ohlásila největší upgrade v historii firmy - nové produkty a kolekce produktů pod společným označením Creative Suite 3.

Velký den - Uvedení výukového DVD a nového SkyLight objektu

1.2.2007 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 13

Něco se mění a my věříme, že k lepšímu. A dnes je pro nás v mnoha ohledech okamžikem zlomu a testu našich uživatelů z mnoha ohledů. Jedná se o to, že se nám podařilo (snad) vytvořit dva poměrně zajímavé produkty, jeden vyloženě pro naše uživatele a druhý spíše pro zahraniční a doufáme, že jejich uvedení bude úspěšné. Snad to bude velký den…

DVD CINEMA 4D R10 – ovládání a modelování, preview

17.1.2007 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 20

Takže jsme vlastně hotovi, je tedy možné, že dojde k několika mála dílčím změnám, ale již nyní můžeme oficiálně oznámit, že jsme připravili první výukové DVD na CINEMU 4D R10 a to v češtině a s českým rozhraním…

Poslední aktualizace download sekce

19.12.2006 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

Takže letos už naposled, aby se neřeklo, že když tu příští týden nebude nic vycházet, že jsme Vás nechali zcela na holičkách. Nenechali, máme pro Vás další aktualizaci download sekce a to opravdu velmi zajímavou.

A-Tools, architektonické nástroje pro každého

18.12.2006 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 2

Všechno to začalo nevinným rozhovorem na téma krychle v CINEMĚ 4D a systém jejího zadávání. No všichni to známe, definuje se středová pozice a „poloměry“, tedy poloviční velikosti stran. Je jednoznačně pravdou, že uvedený systém není vždy zcela optimální a to zejména u architektonických scén.

Adobe dnes uvolní beta verzi Photoshopu CS3

15.12.2006 · Autor: Redakce Redakce · Počet komentářů: 1

Firma Adobe na dnešní den nachystala uvolnění beta verze programu Adobe Photoshop CS3, který přijde na trh v roce 2007. Zákazníci tak dostanou jedinečnou možnost otestovat nové funkce produktu. K dispozici bude také verze optimalizovaná pro počítače Apple s procesrory intel.

Studentské licence produktů firem MAXON a Adobe jsou tu !

12.12.2006 · Autor: Redakce Redakce · Přidat komentář

Podobně jako u předchozích verzí CINEMY 4D se nám i nyní podařilo s firmou MAXON dojednat dodávky speciálně slevněných studentských licencí ! Navíc si za příznivou cenu můžete objednat rovnou celý Studio Bundle. A aby nebylo dobrým zprávám konec, začala studentské licence vybraných produktů nabízet i firma Adobe.

První vlaštovka podzim nedělá, sada video návodů pro CINEMA 4D day

30.10.2006 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 10

Připravili jsme první sadu vidotutoriálů, které jsou zaměřené jen na jedno téma. A to na téma osvětlení exteriéru. Pravda, ne příliš reálného (spíše fantasy), ale obecný postup by mohl být prospěšný poměrně širokému spektru uživatelů.

CINEMA 4D Day trochu jinak

25.10.2006 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 2

Takže se nám blíží další ročník naší akce. Snad se to pomalu stává pravidlem, no příští rok uvidíme. Přesto již druhý ročník se rozrostl o další den a také množství dat, které chceme předvést. A proč to všechno, to si právě rozvedeme…

Chytil jsem tááákovouhle rybu, no vážně!

25.7.2006 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 2

Jsou lidé, kteří mají potíže s určováním správných rozměrů. Pravda, někdy za to nemohou, to zvláště když jim jejich blízcí stále lžou o věcech podstatných. A jsou zase jiní, kteří již z podstaty věci potřebují někdy určit ten správný rozměr. Tak pro ty máme řešení. Kótovací nástroj QuickDimension od Franka Willeka.

Přihlášení uživatele