Články na téma Rozhovory

  • <<
  • 1
  • >>
  • Zobrazeno 8 článků. Stránka 1 z 1.

CINEMA 4D boří hranice

27.6.2012 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 8

Mezinárodní spolupráce na spotu Belgian Development Cooperation s Marijnem Raevenem. Použití CINEMY 4D v televizním spotu pro belgickou vládní instituci.

Poprvé i naposledy, závěrečky z druhé strany a krátký film Kateřiny Tribulové

25.6.2009 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 4

Měl jsem tu příležitost, že jsem se jako oponent zprostředkovaně zúčastnil závěrečných zkoušek na vyšší odborné škole Václava Hollara, která je tématicky navazující institucí střední umělecké školy Václava Hollara. Hodnotit jsem měl dvě práce a nutno říci, že obě byly zajímavé. A minimálně první z nich bychom neměli minout.

The Birth of the Stratoglider

14.7.2008 · Autor: Milan Soukup · Přidat komentář

This illustration is a job I did for the Czech magazine VTM Science. The illustration was featured on the cover as well as being the main illustration for one of the articles inside. The article dealt with the Czech super glider project named ICADA whose goal is pretty ambitious: to fly the glider around the world. The glider has no engine and once it is airborn it will not land until it has reached its final landing site. In this tutorial I will not only focus on showing images illustrating the making of this illustration in C4D but rather show you how the project was approached and shaped as I find this to be more interesting,

Milan Elektronek Soukup

20.5.2008 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 7

Domnívám se, a věřím že ne sám, že představení Milana Soukupa jsme většině uživatelů docela dlužní. Proč že? Jednoznačně proto, že je jednou z dobrých duší komunity a také proto, že CINEMU 4D používá na docela zajímavé projekty povětšinou spojené s jedním titulem, magazínem VTM (věda a technika mládeži), dnes se trochu podivně jmenujícím VTM Science. Na stránkách tohoto magazínu se totiž jeho tvorba objevuje skutečně často.

Jan Brukner alias JohnBruk, mladá hvězda severu?

24.5.2005 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 6

Další rozhovor s osobou, která podle mého soudu má k 3D co říci. A co víc, dokonce si to o sobě nemyslí, což je ještě sympatičtější. Mladý a jistě perspektivní autor, jeden z vítězů soutěže časopisu Pixel, Jan Brukner, alias JohnBruk.

Chuan Zvonar, kdo se skrývá za touto přezdívkou?

20.10.2004 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 5

Na našem serveru se objeví během několika dní velmi pěkná řádka high-poly modelů, které mají jednu věc společnou. Tedy věc, to asi není to správné označení, spíš někoho, tedy osobu, autora. Jaroslava Cihelku, „high-poly“ modelera, pracujiciho pro Mindwarestudios (www.mindware.com) v Praze, který ke své práci využívá CINEMU 4D R8.x. Abychom Vám, ostatním uživatelům autora trochu představili, tak jsme uspořádali malý rozhovor. Ten se odehrál ve čtvrtek 14. října 2004.

Lopolo pod drobnohledem

17.5.2004 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Přidat komentář

... Co je základním kamenem práce ve 3D? "Myslím, že to je komplex fantazie, výtvarného názoru, kus herectví atd. Technická znalost software z nikoho slušného 3D grafika, nebo dokonce animátora, rozhodne neudělá…."

Dalibor Dankič, vítěz soutěže o CINEMU 4D R8

25.4.2004 · Autor: Pavel Zoch, Ph.D. · Počet komentářů: 3

Předkládáme Vám rozhovor s vítězem soutěže o nejlepší výtvor v CINEMĚ 4D CE6, Daliborem Dankičem. Nutno říci, že o vítězi soutěže tehdy nebylo sporu, Dalibor skutečně přesvědčil. A kým vlastně je? To Vám objasníme v tomto rozhovoru.

  • <<
  • 1
  • >>
  • Stránka 1 z 1.

Přihlášení uživatele